322

Od października czekaliśmy na możliwość organizacji turnieju piłki ręcznej. 23 maja gościliśmy sześć zespołów z Białegostoku, Siedlec, Łodzi i Pabianic w dwóch kategoriach wiekowych 2008-10 oraz 2011-13.

    Cała impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie pomoc Pani Ewy Dulińskiej właścicielki firmy „Daria” z Winnicy, Pana Wojciecha Jamiołkowskiego Prezesa Zakładu Mleczarskiego w Winnicy, Warszawsko – Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej z Panem Prezesem Grzegorzem Gutkowskim, Rady Gminy Winnica z Panem Wójtem Robertem Wróblewskim oraz Pana Andrzeja Zaręby Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy.

Zagraliśmy systemem każdy z każdym i emocji nie brakowało. Maluszki z klas I-III dla których było to pierwsze „poważne” granie bardzo przeżywały każdy swój występ ku uciesze Rodziców. Starszaki prezentowały już handball na bardzo fajnym poziomie i było na co popatrzeć.

Na wszystkich uczestników czekał wspaniały słodki poczęstunek przygotowany przez Mamy naszych zawodniczek a później dzieci modły zaspokoić swój wilczy apetyt na grillu przygotowanym przez Tatusiów. Było radośnie i rodzinnie. Tak jest zawsze w Winnicy.

W TURNIEJU WYSTĄPIŁY ZESPOŁY

  1. UKS 50 BIAŁYSTOK
  2. MKS „POGOŃ” SIEDLCE
  3. CHKS ŁÓDŹ
  4. SPR „PABIKS” PABIANICE
  5. LUKS „LIDER” WINNICA

WYNIKI

Na koniec wszystkie dzieci otrzymały medale i dyplomy za I miejsce, zespoły piłki do gry, trenerzy małe upominki. Punktem kulminacyjnym była loteria wśród uczestniczek turnieju gdzie nagrodami były bardzo fajne sportowe rzeczy.

 

 

 

 

Już 27 maj gramy o 18:00 w Winnicy zaległy ligowy mecz z Ruścem, 29 maja jedziemy na turniej klas IV do Łodzi, podobnie jak 13 czerwca z tym, że na klasy V a 5,6 i 12 czerwca gramy ostatnie turnieje mazowieckiej ligi rocznika 2009 i 2008. Najważniejszą imprezą będzie trzydniowy turniej 18-20 czerwca gdzie gościć będziemy zespoły z Białegostoku, Siemiatycz, Bartoszyc, Łukowa, Lublina, Kraśnika, Ulana, Końskich, Łodzi, Mławy i Radzymina. Czeka nas w Winnicy wielkie święto piłki ręcznej.

Skład Winniczanek:

Olga Gołębiewska, Asia Śmietańska, Kinga Krawczyk, Małgosia Kopycińska , Martyna Berent, Wiktoria Rzeczkowska, Zosia Brzozowska, Weronika Kiela, Jessica Strauch, Karolina Mączyńska, Julia Kobrzyńska, Nikola Rakowska, Nadia Jasińska, Sandra Andryszczyk, Emilia Głodowska, Blanka Dygus, Maja Staniszewska, Oliwia wiloch, Julia Winnicka, Wiktoria Zawieska, Patrycja Kowalewska, Ania Szmit, Amelia Kwiatkowska, Maja Wodyńska, Nikola Zaręba, Asia Mierzejewska, Halinka Glinicka, Kornelia Kazimierczak.

Opiekunowie: Marzena Staniszewska-Szeliga i Tomasz Szeliga

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *