339

Nasielski Bieg Terenowy, który odbył się 10 września zapamiętamy bardzo pozytywnie. Organizatorzy Baszta Team zadbali o adaptacje naszego czasu na łonie natury. Trasa nie należała do łatwych. Liczne podbiegi i crossowy układ trasy sprawił, że musieliśmy włożyć dużo wysiłku w pokonanie dystansu. Wszystkim naszym zawodnikom udało się w bardzo dobrym czasie dotrzeć na metę. Najlepiej z naszych biegaczy spisał się Paweł Karasiewicza zajmując 4 miejsce open jednocześnie zdobywając I miejsce w kat M18. Wspólnie wybiegaliśmy również puchar w kategorii drużynowej 2 miejsce.

Wyniki naszych zawodników:

Nazwisko i Imię     czasmsc open
Karasiewicz Paweł 20:444/71
Jakubowski Dariusz22:188/71
Wichrowski Wojciech24:5021/71
Paź Anna33:3060/71

Serdecznie podziękowania dla naszych partnerów dzięki, którym możemy realizować nasze sportowe zmagania:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *