186

25 stycznia najmłodsze liderki z rocznika 2009-12, uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Winnicy wzięły udział w kolejnym już Szczypiorniaku z Rodzinką w Jaktorowie.

W jak zawsze super przygotowanym przez kolegę Stasia Kuberskiego i Jego znajomych turnieju w tym roku wystartowało sześć ekip, które zabrały systemem każdy z każdym. Oprócz Winniczanek i dwóch zespołów gospodyń udział wzięły ekipy z Zielonki, Grodziska Mazowieckiego oraz Warszawy.

W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy koleżanki z Grodziska, w drugim z Zielonki i w trzecim z Jaktorowa II. Czwarte spotkanie to potyczka z bardzo mocnym zespołem z Warszawy, który zajął II miejsce w ogólnopolskim finale Fit Camp gdzie my mieliśmy VII miejsce. Pomimo, że musieliśmy uznać wyższość przeciwniczek to zagraliśmy bardzo fajne spotkanie i widać było jak poprawiliśmy się od zeszłego meczu z tym zespołem na Fit Campie. To bardzo cieszy. W ostatnim spotkaniu decydującym o miejscu drugim w turnieju nie daliśmy szans koleżankom z ekipy Jaktorów I.

Ogromnym plusem jest to, że wszystkie dziewczęta miały możliwość gry a dla naszych pierwszaków był to pierwszy występ i niesamowite przeżycie. Wszystkie dziewczęta zasłużyły na brawa a wyróżnienie z zespołu otrzymała Martyna Berent.

Dziewczęta wyjechały podbudowane i chcą jeszcze ciężej trenować. Brawo Maluchy!!!

Kolejny występ „maluchów” z rocznika 2008-10 to memoriał naszego wieloletniego przyjaciela Stanisława Wójcika w Cegłowie w sobotę 1 lutego.

Skład zespołu maluchów:

Emilia Głodowska, Martyna Berent, Nadia Głodowska, Gabrysia Jałmużna, Julia Kobrzyńska, Sandra Andryszczyk, Kinga Czyżewska, Marta Ostaszewska, Asia Śmietańska, Zosia Brzozowska, Wiktoria Zawieska, Patrycja Kowalewska, Maja Staniszewska, Nikola Zaręba.

Opiekun Tomasz Szeliga.

 

 

Podziękowania dla Wójta Gminy Winnica Pana Roberta Wróblewskiego

za pomoc w organizacji transportu

a Panu Andrzejowi Zarębie Dyrektorowi PSP Winnica

za ogromną pomoc w organizacji zajęć dla dzieci.

 

Sponsor sekcji piłki ręcznej

ZAKŁAD MLECZARSKI WINNICA Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *