203

13 stycznia zawodniczki Lidera Winnica rozpoczęły II rundę ligi mazowieckiej. Przeciwnikiem był zespół z Mławy, w którym grają rówieśniczki naszych Winniczanek. Od samego początku widać było ogromną różnicę dzieląca obydwa zespoły. Dopiero w ósmej minucie straciliśmy pierwszą bramkę a było już 8:0 dla nas. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 16:4. Robimy wiele zmian i gramy ćwicząc różne ustawienia, ponieważ w takim meczu wynik nie jest najważniejszy. Bardzo dużo grają nasze zmienniczki i jest to bardzo dobry mecz na zdobywanie przez nie doświadczenia. Ostatecznie wygrywamy 13:32. Brawa dla dziewcząt, bo widać, jaką ogromną pracę wykonały przez te trzy i pół roku zabawy w piłkę ręczną.

Już 19 stycznia czeka nas kolejny wyjazd na mecz ligowy do Mławy. Tym razem poprzeczka zostanie podniesiona wyżej, ponieważ naszym przeciwnikiem będzie zespół rocznika 2004, czyli starszego niż naszych podopiecznych. Liczymy na walkę od pierwszej minuty, a wynik sam przyjdzie.

Podziękowania za pomoc w organizacji występów ligowych dla wspierającego nas Zakładu Mleczarskiego „President” w Winnicy na czele z panią Barbarą Rudnik, a w transporcie dzieci dla pani Staniszewskiej oraz pana Pniewskiego.