724

Miło jest nam ogłosić że otrzymaliśmy dofinansowanie na Zajęcia lekkoatletyczne „Sprawny jak Lis” w ramach programu „MIKRO GRANTY”, który jest finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Operatorem krajowym Programu jest Fundacja Orły Sportu.

Serdecznie zapraszamy do zapisów !!!!!!

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach:

  • dla dzieci w wieku 6-9 lat – w piątki w godz. 16:00 – 17:30
  • dla dzieci w wieku 10-14 lat – w piątki w godz. 17:30 – 19:00.

Zajęcia będą odbywać się na hali sportowej przy szkole w Winnicy.

Z racji młodego wieku uczestników nie będzie to trening specjalistyczny pod konkretną konkurencję, tylko trening ogólnorozwojowy ze specjalnie dostosowanymi ćwiczeniami, tak aby dzieci poznały całe piękno sportu jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

Celem zadania „Sprawny jak Lis” będzie zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu i poprawa ich ogólnej sprawności fizycznej. Dostosowany do młodego wieku trening lekkiej atletyki oraz przygotowania motorycznego. Dzięki odpowiedniemu podejściu do treningu chcemy zapewnić najmłodszym aktywne spędzanie czasu i zaszczepić w nich miłość do sportu.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się przed pierwszymi zajęciami: 15.09.2023 o godz. 15:30.

Zajęcia poprowadzić będzie Maja Ślepowrońska – instruktor lekkoatletyki, Mistrzyni Polski, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy i Świata.

Więcej informacji u trenerki Mai pod nr tel. 509 865 767

Zapisy u pani Izy Skrzecz lub na email: liderwinnica@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *