248

W dniach 15-21 sierpnia dwadzieścia pięć uczennic PSP w Winnicy na co dzień trenujących piłkę ręczną w klubie LUKS Lider Winnica oraz dwóch chłopców z naszej szkoły uczestniczyli w obozie sportowym w Rybnie. Jest to czas, który poświęcamy na treningi i sparingi, ale również na zabawę i nawiązywanie nowych znajomości.

Pomimo kapryśnej pogody udało nam się skorzystać z zabawy w miasteczku wodnym, byliśmy na basenie w Iławie, wycieczce rowerowej a starszaki na spływie kajakowym po okolicznych jeziorach i rzece Wel. Na koniec było ognisko i to na co czekają nowe zawodniczki, czyli chrzest. Zabawa była przednia a wszyscy uczestnicy obozu otrzymali dyplomy i pamiątkowe gadżety.

Dziewczęta już teraz planują przyszłoroczny wyjazd co jest dowodem na to, że tegoroczny pobyt był bardzo udany. Na szczegółową relację z obozu zapraszamy na facebooka LUKS Lider Winnica sekcja piłki ręcznej.

Jak widać u Liderek wiele się dzieje i naszym zdaniem warto wspierać tak wspaniałe dzieciaki. Organizacja obozu i reprezentowanie naszego regionu na arenie krajowej i zagranicą wiąże się z ogromnymi kosztami. Już we wrześniu jedziemy na trzydniowy turniej do Włocławka (10-12.09), na dwudniowy do Cegłowa (18-19.09) oraz 23 września na wojewódzki finał programu Ręczna na Orliku do Karczewa. Prosimy o wsparcie, bo nie są to stracone pieniążki.

Dziękujemy za wspaniała opiekę paniom Marzenie Staniszewskiej – Szelidze, Dominice Puchcie i Kasi Całce-Nalej. Bez Pań obóz nie byłby tak udany.

Wyjazd na obóz był dofinansowany z Programu Klub z środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Bardzo dziękujemy za wsparcie wakacyjnego wyjazdu naszym Przyjaciołom. Należą do nich: Gmina Winnica na czele z panem wójtem Robertem Wróblewskim, pani Ewa Dulińska właścicielka firmy Daria z Winnicy, pan Wojciech Jamiołkowski Prezes Mleczarni w Winnicy, pan Ireneusz Górecki Prezes Banku Spółdzielczego w Winnicy, pan Józef Łatyfowicz właściciel firmy Isbud z Pułtuska, pan Jan Kaczmarczyk właściciel firmy Drogi i Mosty z Kacic.

Tomasz Szeliga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *