207

29 maja małe liderki pojechały na turniej do Łodzi, aby powalczyć i nauczyć się jeszcze więcej z handballu. Uczestniczyliśmy w turnieju dla rocznika 2010 i młodsze gdzie wystąpiły zespoły z Łodzi, Konina i Włocławka. Było super a gra i postawa naszych maluszków jeszcze lepsza. Gramy nie tylko klasą IV ale również III i II a pomimo tego walczyliśmy dzielnie.

W pierwszym spotkaniu zagraliśmy z zespołem gospodyń z rocznika 2009, który wystąpił poza konkursem. Nasze maluszki nie przestraszyły się i walczyły jak równy z równym. Ostatecznie przegrywamy jedynie 13:17! Brawo!!!

W drugim meczu mogliśmy sprawdzić się w meczu z bardzo dobrym zespołem Junak Włocławek. Ten mecz to również bardzo dobra postawa liderek co zaowocowało zwycięstwem 12:5. Jest to dla nas wielki sukces.

Przedostatni mecz to super pojedynek z dziewczętami z Konina. Spotkanie bardzo zacięte i bardzo ciekawe dla kibiców. Widać było, że we wcześniejszych spotkaniach zostawiliśmy wiele serca i teraz zabrakło nam po prostu zmian. Sytuacje były ale zabrakło dokładności w wykończaniu rzutów. Choć przegraliśmy 8:11 to jednak schodziliśmy z podniesionymi głowami. Jesteśmy dumni z naszych liderek.

Ostatni występ to gra z gospodyniami. Nie spuszczamy z tonu i po bardzo pięknej postawie schodzimy z parkietu jako zespół wygrany i zdobywamy II miejsce. Brawo!!! Oczywiście wyniki cieszą ale dużo bardziej nasza postawa i to zarówno IV jak i III i II klasy. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!

Nagrody indywidualne otrzymały Karolina Mączyńska, Nadia Jasińska, Julka Kobrzyńska i Sandra Andryszczyka ale na nagrodę zasłużyły wszystkie dziewczęta.

 

Skład Winniczanek:

Nadia Jasińska, Karolina Mączyńska, Julka Kobrzyńska, Sandra Andryszczyk, Gabrysia Jałmużna, Patrycja Kowalewska, Ania Szmit, Nikola Zaręba, Amelia Kwiatkowska.

Opiekun :Tomasz Szeliga.

 

Wyjazd sfinansowany był z dotacji Gminy Winnica dla LUKS Lider Winnica. Dziękujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *