204

         16 maja Liderki z rocznika 2008 rozegrały swój kolejny mecz w mazowieckiej lidze. Pojechaliśmy do Mława.

Ponieważ na turniej nie stawił się zespół z Ruśca, czekał nas jeden mecz z koleżankami z Wilanowi Warszawa. Od pierwszego gwizdka sędziego szło nam jak po grudzie. Nie mogliśmy odskoczyć na bezpieczną różnicę bramkową. Marnowaliśmy sytuacje za sytuacją i do szatni schodziliśmy przy wyniku tylko 4:3 dla nas. W drugiej odsłonie zagraliśmy lepiej i ostatecznie zwyciężyliśmy 11:7. Cieszy, że potrafimy wygrywać ze szkołami sportowymi ze stolicy i potwierdza to jak duże możliwości mają nasze liderki. Gratulujemy.

       Kolejny turniej dla rocznika 2008 odbędzie się 22 maja w Regiminie a dzień wcześniej w Radzyminie rocznik 2009 rozegra swoje kolejne mecze w mazowieckiej lidze. Najważniejszą imprezą w tym tygodniu będzie niedzielny turniej Winnica Cup dla roczników 2008 oraz 2011. Będziemy gościć zespoły z Białegostoku, Siedlec, Łodzi oraz Pabianic. Już nie możemy się doczekać tych ciekawych spotkań.

Skład naszego zespołu 2008:

Olga Gołębiewska, Kinga Czyżewska, Asia Śmietańska, Małgosia Kopycińska, Wiktoria Rzeczkowska, Weronika Kiela, Jessica Strauch, Dygus Blanka, Julia Kobrzyńska, Nadia Jasińska, Emilia Głodowska, Zosia Brzozowska, Nikola Rakowska, Martyna Berent

Opiekunowie: Marzena Staniszewska – Szeliga oraz Tomasz Szeliga.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *