Empra sponsorem LUKS „Lider”. Liczymy na owocną współpracę.

184

Z wielką radością pragniemy przywitać nowego sponsora klubu. Do naszych partnerów dołączyła lokalna firma EMPRA. Prezes Marcin Kozłowski oraz członek zarządu Jacek Bryśkiewicz podpisali umowę sponsoringową z właścicielami firmy Empra Państwem Edytą i Mariuszem Kucharczykami.

Okazane wsparcie finansowe przyczyni się do organizacji turniejów, wyjazdów na zawody biegowe, rowerowe a także do organizacji zawodów biegowych „Pogoń za Lisem i „Żółty Jesienny Lis”. Nasza nowa współpraca z firmą EMPRA pozwoli nam podjąć wspólny wysiłek na rzecz rozwoju sportu oraz poprawi kondycję fizyczną i zdrowotną naszego społeczeństwa. Dzięki podpisanej umowie logo naszego nowego sponsora znajdzie się na ubraniach oraz strojach startowych zawodników.  Mocno wierzymy w to, że praca z dziećmi, młodzieżą a także dorosłymi daje ogromną satysfakcję i jest wspaniałą inwestycją.

Firma EMPRA jest producentem maszyn do pakowania próżniowego produktów na tackach oraz wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy Ramon – producenta pakowarek próżniowych oraz maszyn do przetwórstwa mięsa.

Ramon produkuje maszyny już od 1957 roku. Swoje przedstawicielstwa posiada w 54 krajach na całym świecie. Urządzenia Ramon pracują na wszystkich kontynentach świata – w Europie, Azji, Ameryce i Afryce.

EMPRA powstała w 2007 roku. Od początku profil działalności firmy był związany z dostarczaniem klientom wysokiej jakości maszyn do pakowania próżniowego oraz zapewnienie ich niezawodnego działania przez długie lata. Przez 13 lat działalność firmy EMPRA rozszerzała się kolejno o sprzedaż materiałów opakowaniowych oraz materiałów do maszyn oraz o własną produkcję maszyn.

W chwili obecnej firma EMPRA podzielona jest na 3 główne działy działające pod różnymi markami:

EMPRA:
– Produkcja i sprzedaż maszyn do zamykania tacek
– Produkcja i sprzedaż worków PA/PE
– Sprzedaż pakowarek próżniowych Ramon
– Sprzedaż maszyn do przetwórstwa mięsnego Ramon
– Sprzedaż folii do maszyn rolowych
– Sprzedaż tacek i folii do traysealerów

LEPSZE-ZGRZEWANIE.PL
– Hurtownia oraz sklep internetowy z materiałami do maszyn pakujących
– Produkcja i konfekcja materiałów do maszyn

OTOTECH
– Produkcja urządzeń do automatyzacji procesów produkcyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *