207
Bardzo miło nam poinformować, że Prezes LUKS „Lider” Marcin Kozłowski podpisał umowę sponsorską z Zakładem Mleczarskim Winnica Sp. z o.o. reprezentowanym przez Pana Prezesa Wojciecha Jamiołkowskiego na mocy, której Mleczarnia Winnica została sponsorem klubu na rok 2021.
Podpisana umowa to przedłużenie współpracy, która trwa nieprzerwanie od 2018 roku. W ramach umowy logo mleczarni będzie niezmiennie widoczne na strojach meczowych zawodniczek sekcji piłki ręcznej, które występują w Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Dziewcząt oraz Dziewcząt Młodszych, a także na strojach winnickich biegaczy. Otrzymana pomoc niewątpliwie przyczyni się do organizacji obozu sportowego winnickich szczypiornistek, turniejów piłki ręcznej, turniejów piłki nożnej, wyjazdów na zawody biegowe, a także do organizacji biegów „Pogoń za Lisem i „Żółty Jesienny Lis”.
 Zarząd oraz wszyscy członkowie i sympatycy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Lider”, pragną z całego serca podziękować Panu Prezesowi Wojciechowi Jamiołkowskiemu oraz Zakładowi Mleczarskiemu Winnica Sp. z o.o. za okazaną pomoc i otwartość serca, co przyczyni się do rozwoju sportu w gminie Winnica.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *