180

21 listopada czyli prawie miesiąc po pierwszym ligowym turnieju wzięliśmy udział w Markach w drugiej odsłonie mazowieckiej ligi dziewcząt rocznik 2008.  W pięknym obiekcie sportowo – kulturalno – edukacyjnym mogliśmy rywalizować ponownie z koleżankami z Wesołej Warszawa oraz z gospodyniami.

W pierwszym spotkaniu będącym rewanżem za mecz w Winnicy pewnie pokonaliśmy dziewczęta z Warszawy 22:11 (do przerwy 14:7). W pierwszej potyczce bardzo się męczyliśmy a teraz nasza przewaga była bardzo duża i to pomimo bardzo ambitnej postawy przeciwniczek. My jednak graliśmy bardzo dojrzale, szybko i skutecznie. Miło było patrzeć na każdą z naszych zawodniczek, na Jej zaangażowanie i kreatywność. Nawet dziewczęta z klasy czwartej walczyły z przeciwniczkami jak równy z równym. Porównanie wyniku 22:11 (14:7) do wyniku z Winnicy 14:9 (5:3) mówi samo za siebie.

Drugie spotkanie to nasza pierwsza potyczka z ekipą z Marek. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu dłonie same składały się do oklasków. Gramy szybko i skutecznie. Każda z dziewcząt dokładała coś pozytywnego do gry naszego zespołu. Wygrywamy pewnie 19:11 (11:6) i jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojej postawy.

Skład naszego zespołu:

Olga Gołębiewska, Kinga Czyżewska, Asia Śmietańska, Małgosia Kopycińska , Martyna Berent, Wiktoria Rzeczkowska, Weronika Kiela, Jessica Strauch, Julia Kobrzyńska, Nadia Jasińska, Emilia Głodowska.

Opiekunowie: Marzena Staniszewska-Szeliga i Tomasz Szeliga

 

Dziękujemy Dyrekcji ZPO w Winnicy Panu Andrzeja Zaręby

za możliwość treningów w tym trudnym czasie pandemii,

Prezesowi Zakładu Mleczarskiego w Winnicy

Panu  Wojciechowi Jemiołkowskiemu za wsparcie finansowe.

 

Kolejny turniej odbędzie się 5 grudnia  w Mławie gdzie zagramy z gospodyniami, którym będziemy chcieli zrewanżować się za porażkę w Winnicy oraz z koleżankami z Zielonki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *