204

7 października reprezentowaliśmy naszą szkołę z Winnicy oraz powiat w sztafetowych biegach przełajowych o mistrzostwo Rejonu Ciechanowskiego w kategorii klas IV. Liczyliśmy na dobry występ naszych maluchów i walkę na każdej zmianie ale to co pokazały nasze dzieciaki  przeszło najśmielsze oczekiwania. Bieg był rozegrany perfekcyjnie i choć konkurencja była bardzo silna to jednak pozostawiliśmy ją w pokonanym polu. Każda nasza zmiana pobiegła perfekcyjnie zarówno pod względem tempa jak i taktyki. Wielkie gratulacje dla naszych uczennic i uczniów.

Należy wspomnieć, że niestety dziewczęta z naszej szkoły z rocznika 2008 również miały szanse udziału w zawodach jako mistrzynie powiatu jednak pokonały je urazy i choroba które rozbiły naszą sztafetę. Szkoda bo biorąc pod uwagę przebieg biegu w Ciechanowie mogły przywieść medal.

Skład sztafety:

Nikola Rakowska, Nadia Jasińska, Sandra Andryszczyk, Karolina Mączyńska, Igor Szerewicz, Kuba Bryśkiewicz, Filip Zadrożny, Oliwier Szczęsny.

Opiekun Tomasz Szeliga

 

 

 

Dziękujemy Dyrekcji za wyrażenie zgody na udział w zawodach i możliwość reprezentowania szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *