228

Obóz Winniczanek powoli dobiega końca. W piątkowy wieczór nadszedł czas na ognisko i otrzęsiny Nikoli Zaręby, nowej Liderki. Całą zabawę przygotowały zawodniczki z rocznika 2008-10, które chrzest przeszły w zeszłym roku. Zabawa była przednia. Nikola miała wiele zadań do wykonania jak jedzenie kisielu z niespodziankami, zgadywanki z nagrodami czy zabawy z mąką. Wszystko zakończyło się uroczystą przysięgą i pasowaniem na zawodniczkę LUKS „Lider” Winnica. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody za konkurs czystości. Następnie miło spędziliśmy czas przy pieczeniu na ognisku kiełbasek. Dziewczęta już żałują, że w sobotę po ostatnim sparingu z dziewczętami z Mławy wyjeżdżamy i zapowiadają, że chętnie wrócą tu za rok.

Jak widać u dziewcząt z Winnicy wiele się dzieje i naszym zdaniem warto wspierać tak wspaniałe dzieciaki. Organizacja obozu i reprezentowanie naszego regionu na arenie krajowej wiąże się z ogromnymi kosztami.

Dziękujemy za wspaniała opiekę Paniom, Marzenie Staniszewskiej – Szelidze i Dominice Puchcie. Bez Pań obóz nie byłby tak udany.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie naszym Przyjaciołom.

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Gmina Winnica na czele z Panem Wójtem Robertem Wróblewskim, firma President w Winnicy z Panem Prezesem Wojciechem Jamiołkowskim, firma Daria z Winnicy z Panią Ewą Dulińską, Bank Spółdzielczy w Winnicy z Panem Prezesem Ireneuszem Góreckim, firmy Janwin i Topaz w Winnicy z Panem Stefanem Winnickim, firma Isbud z Pułtuska Pana Józefa Łatyfowicza, firma Drogi i Mosty z Kacic Pana Jana Kaczmarczyka, firma Polmlek z Pułtuska Pana Andrzeja Grabowskiego, firma Gerpol z Pułtuska Pana Krzysztofa Gierczaka

 

Liczymy że grono powiększy się. Poniżej podajemy konto do wpłat dla osób i firm, które wierzą, że takim dzieciakom warto pomóc.

 

LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „LIDER”

ul. PUŁTUSKA 19A

06-120 WINNICA

BANK SPÓŁDZIELCZY W WINNICY

KONTO  16 8226 0008 2002 2000 0958 0001

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *