165

Jak co roku o tej porze w Makowie Mazowieckim upał. Pomimo tego chętnych na niedzielne bieganie nie zabrakło. Nie zabrakło też zawodników z Lider Winnica. W VII Makowskiej Piętnastce wystartowało 56 zawodników. Najlepszy z mężczyzn osiągnął niesamowity wynik 51:48! Najszybsza kobieta pokonała ten dystans w 1:11:00. Lider Winnica na dystansie 15 km reprezentował Dariusz Jakubowski, który ukończył bieg z czasem 1:12:03 i Rafał Darkowski, który ukończył bieg z czasem 1:21:54.

Dariusz Jakubowski

Rafał Darkowski

Inaugurację miała też I Makowska Piątka. Na tym dystansie pobiegło 71 biegaczy. Zwyciężył zawodnik, który osiągnął czas 15:54. Najszybsza kobieta zameldowała się na mecie z czasem 20:56. Na tym dystansie również nie zabrakło zawodników z Lider Winnica. Biegł Paweł Krawiec Krawczyk kończąc rywalizację z czasem 22:06 i Magdalena Krawczyk, która pokazała lisi pazur klasyfikując się wśród kobiet na 3 miejscu open z czasem 22:37. Cieszy fakt, że młode pokolenie lisów z Winnicy garnie się też do uprawiania sportu i biegania. Na koniec podziękowania dla organizatorów w szczególności dla Klub Sportowy Maków Biega za serdeczność, dobrą organizację i worki upominków .