179

19 stycznia po ponad miesięcznej przerwie rozegraliśmy kolejny mecz w finałowej grupie mazowieckiej ligi młodziczek. Pojechaliśmy do Radzymina by zagrać z dziewczętami z tego miasta.  Mamy kompleks tego zespołu bo jeszcze nie udało nam się z nim wygrać. Liczyliśmy na ciekawe spotkanie i to pomimo tego, że na samym „starcie wypadła” nam z powodu choroby Oliwia Dłutowska. Dziewczęta zaczęły spotkanie bardzo bojowo, grały uważnie i realizowały to, co sobie założyliśmy.  Naprawdę było na co popatrzeć. Dziewczęta grały jak z nut i gdyby nie parę niewykorzystanych sytuacji rzutowych to odskoczyłyby od przeciwniczek. Tak świetna gra trwała do dwudziestej minuty gdy na tablicy widniał wynik 9:11 dla koleżanek z Radzymina. Wtedy odnowiła się kontuzja Oliwi Pniewskiej i wiadomo było, że będzie jeszcze trudniej dotrzymać kroku tak dobremu zespołowi z Radzymina. W ostatnich czterech minutach straciliśmy troszkę zbyt łatwo cztery bramki nie rzucając żadnej i schodziliśmy do szatni przegrywając 9:15.

Zaraz po przerwie kłopoty ze zdrowiem dopadły Elę Mierzejewską i zmuszeni byliśmy zrobić wiele roszad w ustawieniu. Na obrocie zagrała bramkarka Ewelina Lisiecka (która zdobyła zresztą swoją bramkę) a na prawym skrzydle dzielnie radziła sobie Ola Gołębiewska, która jest o trzy lata młodsza od koleżanek.  Widać było, że brakuje wsparcia Wiktorii Olkowskiej i Karolinie Królak ze strony Oliwii i Eli. Niestety tak też się zdarza. Ostatecznie przegrywamy 16:34, może dużo ale biorąc pod uwagę nasze perypetie uważamy, że dziewczęta zrobiły wszystko co mogły. Na pewno w rewanżu u siebie pod koniec marca tanio skóry nie sprzedamy.

Skład zespołu:

Ewelina Lisiecka (1 bramka), Sylwia Kowalska, Ela Mierzejewska, Wiktoria Olkowska (2 bramki), Karolina Królak (3), Oliwia Pniewska (5), Maja Gizińska (1), Klaudia Światkowska (2), Olga Gołębiewska. Opiekunowie Tomasz Szeliga i Marzena Staniszewska – Szeliga

 

23 stycznia w czwartek o godzinie 19:00 rozegramy kolejny mecz ligowy,

tym razem w Winnicy z kandydatem do wygrania ligi bardzo silnym zespołem z Karczewa.

Liczymy na mecz walki o każdą bramkę.

 

Sponsor sekcji piłki ręcznej

ZAKŁAD MLECZARSKI WINNICA Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *