147

Dnia 19.01.2020r. jak co roku nasi Lisi biegacze wzięli udział w Biegu o Puchar Bielan na dystansie 5000m i Biegu Chomiczówki na dystansie 15000m. Bieg ten wpisał się już w kalendarz biegowy Lidera na stałe co dostrzegli nawet sami organizatorzy jednego z najstarszych biegów ulicznych w Polsce. Pozdrawiając nas i witając się z nami na starcie. Marka Lider Winnica jest bardzo rozpoznawalna w Stolicy. Wszyscy wspominają mile uśmiechniętych biegaczy z Lisem i logo naszego głównego sponsora PRESIDENT na piersi.

Ale przejdźmy już do meritum, w tegorocznej edycji wystartowało nas 6. Kilku wyjadaczy a i nowi zawodnicy, z werwą i chęcią do walki. W tym roku aura była bardzo łaskawa co motywowało Nas do walki. W biegu na 5000m wzięło udział naszych 3 zawodników. Sebastian Rzemek debiut nasz nowy zapowiadający się świetnie zawodnik z czasem 21:54 co daje 9 miejsce w kat. 12-16 lat. Marcin Banaszkiewicz nasz zdobywca pucharów wracający do formy „popisał” się czasem 20:42. Paweł Krawczyk z czasem 22:42 i Artur Kopka powracający do formy po długiej przerwie z wielkim zawzięciem 24:17. Wielkie brawa za walkę.

Na dystansie 15km wystartowało 2 naszych zawodników Jacek Bryśkiewicz który startuje w Biegu Chomiczówki od niepamiętnych czasów z wynikiem 1:05:34. I zasługujący na ogromny szacun Dariusz(Koń Arabski) Jakubowski z czasem 1:05:03. Co jest wielkim osiągnięciem i dobrą prognozą na przyszłe starty naszego nowego Kompana z Winnicy.

Reasumując Winnica biegami stoi zawodnicy czują już wiosnę i chęć na puchary. Ostrzą sobie zęby na kolejne starty a Bielańska Chomiczówka jest jak zwykle przedsmakiem tego co czeka nas w 2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *