211

8 grudnia 2019 r. biegacze z naszego klubu wybrali się do Mikołajek na VII Półmaraton Mikołajkowy oraz Mikołajkową Dyszkę. Biegi były jedną z atrakcji imprezy środowiskowej ,,Mikołajki w Mikołajkach”. Trasa Półmaratonu oraz biegu na 10km przebiegała ulicami miasta, a następnie bardzo malowniczą drogą szutrową z Mikołajek do miejscowości Łuknajno, gdzie był nawrót biegu.

„Dyszkę” tego dnia zaliczył Paweł Karasiewicz, który sprawił sobie wspaniały prezent w postaci rekordu życiowego, który od tych zawodów wynosi  41:30!!!  Na tym samym dystansie wystartował, również powracający do biegania Artur Kopka, który zameldował się na mecie z czasem 54:11.

VII Półmaraton Mikołajkowy tego dnia zaliczyło trzech lisów. Jako pierwszy z naszej ekipy na metę wbiegł Jacek Bryśkiewicz notując czas 1:36:22. Kilka minut później z czasem 1:43:17 linię mety przekroczył Dariusz Jakubowski. Jako ostatni lis na mecie zameldował się prezes naszego klubu Marcin Kozłowski z czasem 1:48:58. Każdy biegacz otrzymał pamiątkowy medal w postaci dzwonka.

 

Zarząd LUKS „LIDER” dziękuje sponsorowi

Zakładowi Mleczarskiemu Winnica Sp. z o.o.

za wsparcie finansowe klubu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *