225

29 września „starszy” zespół Lidera Winnica rozpoczął w Regiminie rozgrywki mazowieckiej ligi młodziczek rocznik 2005. W pierwszej rundzie rozgrywanej turniejowo, mamy w grupie zespoły: „Czarnych” Regimin, „Zawkrze” Mława, „Kontry” Warszawa oraz „Wilanowi” Warszawa.

Jesteśmy po ciężkim turnieju w Piasecznie, z jedną bramkarką oraz grypa w drużynie i było to widać w pierwszym spotkaniu z gospodyniami. Grało nam się trudno, ciężko a przeciwniczki rozgrywały bardzo dobre spotkanie. po pierwszej połowie wygrywamy 15:12 a całe spotkanie 25:21. Są i takie mecze i należy je przetrwać. Plus, że wygraliśmy to spotkanie. W drugim meczu bez problemu pokonaliśmy koleżanki 29:15 (16:9) z Mławy. Na uwagę i ogromne brawa zasługuje postawa Oli i Kingi, dziewczynek z rocznika 2008, czyli trzy lata młodszych które zdobyły swoje pierwsze bramki w rozgrywkach młodziczek i to po jakich pięknych rzutach. Gratulujemy całemu zespołowi dwóch zwycięstw.
Podziękowania dla Pani Czyżewskiej i Staniszewskiej – Szeligi za pomoc w transporcie dzieci.

Skład zespołu:
Ewelina Lisiecka, Ela Mierzejewska, Wiktoria Olkowska, Karolina Królak, Oliwia Pniewska, Maja Gizińska, Oliwia Dłutowska, Klaudia Światkowska, Kinga Krawczyk, Olga Gołębiewska. Opiekunowie Tomasz Szeliga i Marzena Staniszewska – Szeliga

5 października zapraszamy do Winnicy na turniej mazowieckiej ligi dzieci rocznik
2008 (mecze 10:00 gra Winnica, 10:45, 12:15 i 13:00 gra Winnica) a dzień
później czyli 6 października „starsze” jadą na ligę do Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *