209

Dziś z okazji Dni Patrona Pułtuska odbył się 6 Pułtuski Bieg Mateuszowy. Biegacze mieli do wyboru dwa dystanse: 5 i 10 km. Oczywiście, nie mogło tam zabraknąć Lisów z Winnicy. Na pierwszy ogień wystartowali zawodnicy na 5 km. Wśród Lidera najszybszy był Paweł Karasiewicz, który w kat. wiekowej M16-29 wywalczył 3 miejsce.

Kilkanaście sekund później na metę wpadł Paweł Krawczyk, który wywalczył 2 miejsce w kat. wiekowej M30-49. Tuż za Pawłem na metę wbiegł Marcin Kozłowski, który stanął na 3 miejscu w kat. wiekowej M30-49. Dodatkowo Marcin został najszybszym mieszkańcem Pułtuska i w nagrodę dostał rower ufundowany przez Fundację Zdrowy Styl Życia.

Debiutująca na zawodach biegowych Magda Krawczyk nie mogła sobie wymarzyć lepszego startu !!! Magda zajęła 2 miejsce w kat. wiekowej K30-49!!! Tuż za Magdą na metę wbiegł Artur Kopka co może sugerować, że trzymał się lepszej koleżanki z drużyny i na jej „plecach” przekroczył metę.

Bardzo udany bieg miała Patrycja Kozłowska która wybiegała sobie Nowy Rekord Życiowy !!! Lisią ekipę na 5 km zamknął Paweł Kowalczyk.
Po zmaganiach na dystansie 5 km przyszła pora na zawodników na dyszkę. Tu świetnie rozłożył sił nasz He-Man Marcin Banaszkiewicz który na drugim okrążeniu wyprzedził rywala i przekraczając metę zajął 3 miejsce OPEN. Dodatkowo Marcin na deser zajął 1 miejsce w kat. M30-49. Jako szósty na metę wbiegł Jacek Bryśkiewicz który w nagrodę zajął 3 miejsc w kat. wiekowej M30-49.

Tuż za pudłem w tej samej kat. wiekowej uplasował się Dariusz Jakubowski który zajął 4 miejsce. Lisia ekipę na dystansie 10 km zamknął Rafał Darkowski który zajął 5 miejsce kat. wiekowej.

Gratulujemy Lisiej ekipie !!! Do zobaczenia na ścieżkach biegowych. Lisia Piona.