171

Ponieważ w zeszłym roku szkolnym Winniczanki wygrały rejon w mini piłkę ręczną dziewcząt w tym roku to one były gospodyniami tej imprezy sportowej. Do naszej szkoły 14 maja 2019 przyjechały ekipy ze szkół z Mławy, Sochocina i Regimina. Zawody otworzył Pan Dyrektor Andrzej Zaręba.

Zagraliśmy systemem „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu Winniczanki po zaciętym spotkaniu pokonały 10:7 faworyzowane koleżanki z Mławy. W kolejnych dwóch spotkaniach walczyły z zespołami z Sochocina i Regimina, kandydatami do zwycięstwa na rejonie. Jako pierwszy czekał nas mecz z Sochocinem i choć nasze maluchy walczyły bardzo dzielnie to jednak nie daliśmy rady i przegraliśmy 9:13. Ostatni mecz rozegraliśmy z Regiminem, który jak się później okazało wygrał całą imprezę i awansował na Mazowieckie Igrzyska. tu również nasze zawodniczki pokazały się z bardzo dobrej strony i mimo przegranej 6:11 zasłużyły na wielkie brawa. Tak więc zajęliśmy trzecie miejsce, dziewczęta otrzymały medale a biorąc pod uwagę fakt, że opieramy się na młodszych dziewczętach napawa nas to optymizmem na przyszłość. Narody wręczyli Pani Anna Jacek – Walesiak wice Dyrektor szkoły w Winnicy w towarzystwie wspomnianego już wcześniej Pana Dyrektora Andrzeja Zaręby.

 

Skład zespołu z Winnicy:

Zuzia Stańczak, Klaudia Światkowska, Oliwia Dłutowska, Czyżewska Natalia, Berent Martyna, Śmietańska Asia, Czyżewska Kinga, Jakubaszek Ola, Kopycińska Małgosia, Krajewska Karolina, Jessica Strauch, Ola Gołębiewska, Głodowska Emilka, Krawczyk Kinga, Rzeczkowska Wiktoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *