176

3 dni po zwycięskim meczu z Markami czekał nas 20 lutego bardzo ciężki mecz z dziewczętami rocznik a 2004 z Mławy. W pierwszym meczu w Mławie pomimo dobrej naszej gry musieliśmy uznać wyższość przeciwniczek przegrywając czterema bramkami. W rewanżu liczyliśmy na równie dobry występ naszych zawodniczek.

Mecz rozpoczął się od naszego prowadzenie 4:2 i 7:5 w siódmej minucie. W kolejnych siedmiu tracimy cztery bramki nie rzucając żadnej i to my przegrywamy 7:9. Jednak nasze podopieczne mają charakter i nie odpuszczają tak łatwo. Walczą a efekt to aż siedem rzuconych bramek pod rząd przy zero straconych i to my chodzimy na prowadzenie 14:9. Do końca pierwszej połowy udaje się nam jeszcze powiększyć przewagę o jedną bramkę i do szatni schodzimy prowadząc 17:11. Drugą odsłonę meczu zaczynamy równie dobrze jak kończyliśmy pierwszą. Po dziewięciu minutach wygrywamy już 25:14. Niestety chwila dekoncentracji, w której nie rzucamy aż czterech karnych, nie wykorzystujemy paru dogodnych sytuacji rzutowanych oraz otrzymujemy zupełnie niepotrzebną czerwoną kartkę doprowadza do wyniku 25:19. Pokazujemy jednak kolejny raz charakter, układamy grę i zatrzymujemy pościg koleżanek z Mławy. Gramy bramka za bramkę a nawet dorzucamy jedną więcej niż rozpoczęliśmy drugą odsłonę i wygrywamy całe spotkanie 32:25.

Tak więc nie tylko dobrze gramy ale i wygrywamy spotkanie rewanżując się koleżankom z Mławy za przegraną pierwszą potyczkę. W porównaniu do pierwszego meczu poprawiamy aż o 11 bramek. Nic tylko bić brawa.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc Radzie Gminy Winnica za dotację na działalność w 2019 roku, Wójtowi Gminy, Dyrekcji ZPO w Winnicy, Dyrekcji Zakładu Mleczarskiego w Winnicy oraz Rodzicom.