193

3 dni po zwycięskim meczu z Markami czekał nas 20 lutego bardzo ciężki mecz z dziewczętami rocznik a 2004 z Mławy. W pierwszym meczu w Mławie pomimo dobrej naszej gry musieliśmy uznać wyższość przeciwniczek przegrywając czterema bramkami. W rewanżu liczyliśmy na równie dobry występ naszych zawodniczek.

Mecz rozpoczął się od naszego prowadzenie 4:2 i 7:5 w siódmej minucie. W kolejnych siedmiu tracimy cztery bramki nie rzucając żadnej i to my przegrywamy 7:9. Jednak nasze podopieczne mają charakter i nie odpuszczają tak łatwo. Walczą a efekt to aż siedem rzuconych bramek pod rząd przy zero straconych i to my chodzimy na prowadzenie 14:9. Do końca pierwszej połowy udaje się nam jeszcze powiększyć przewagę o jedną bramkę i do szatni schodzimy prowadząc 17:11. Drugą odsłonę meczu zaczynamy równie dobrze jak kończyliśmy pierwszą. Po dziewięciu minutach wygrywamy już 25:14. Niestety chwila dekoncentracji, w której nie rzucamy aż czterech karnych, nie wykorzystujemy paru dogodnych sytuacji rzutowanych oraz otrzymujemy zupełnie niepotrzebną czerwoną kartkę doprowadza do wyniku 25:19. Pokazujemy jednak kolejny raz charakter, układamy grę i zatrzymujemy pościg koleżanek z Mławy. Gramy bramka za bramkę a nawet dorzucamy jedną więcej niż rozpoczęliśmy drugą odsłonę i wygrywamy całe spotkanie 32:25.

Tak więc nie tylko dobrze gramy ale i wygrywamy spotkanie rewanżując się koleżankom z Mławy za przegraną pierwszą potyczkę. W porównaniu do pierwszego meczu poprawiamy aż o 11 bramek. Nic tylko bić brawa.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc Radzie Gminy Winnica za dotację na działalność w 2019 roku, Wójtowi Gminy, Dyrekcji ZPO w Winnicy, Dyrekcji Zakładu Mleczarskiego w Winnicy oraz Rodzicom.

Skład zespołu:
Olkowska Wiktoria (5 bramek), Stańczak Zuzia, Królak Karolina (4), Pniewska Oliwia (15), Kowalska Sylwia, Lisiecka Ewelina, Gizińska Maja (4), Dłutowska Oliwia, Światkowska Klaudia (4), Czyżewska Natalia.

Najbliższy nasz mecz to potyczka z zespołem z Mławy I w Winnicy 3 marca o
godzinie 14:00. Liczymy na kolejny dobry występ i dobre widowisko dla kibiców.
Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *