27 października 2021 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej. Podczas Zgromadzenia wręczono odznaczenia Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Z rąk prezesa ZPRP Henryka Szczepańskiego i prezesa WMZPR Grzegorza Gutkowskiego odznaczenie odebrał trener z naszego klubu Tomasz Szeliga.

Tomasz Szeliga odznaczony został Srebrną Odznaką „za zasługi dla piłki ręcznej”.

Panu Tomaszowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Gratulacje dla Zenona Lewandowskiego

Tego samego dnia, również Srebrną Odznaką „za zasługi dla piłki ręcznej” odznaczony został Zenon Lewandowski.

Zenon Lewandowski pełnił w ostatnich latach funkcję kierownika drużyny seniorów Juranda Ciechanów. Ale jest także zaprzyjaźniony z naszym klubem. Jako dziennikarz często relacjonuje w Tygodniku Ciechanowskim wydarzenia organizowane przez Lidera oraz bierze w nich czynny udział (jak w biegach „Pogoń za Lisem” i „Żółty Jesienny Lis”).

Panie Zenonie, gratulujemy odznaczenia i życzymy sukcesów w dalszej pracy.

Zarząd LUKS Lider Winnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.