Żółty Jesienny Lis – wyniki 20.10.2019

Kategoria Leśnik

Poz Nr Nazwisko Imię   Las Kat   WYNIK
1 49 Orłowski Michał Las M GW 0:41:39
2 47 Warchoł Artur KB im. Piotra Sękowskiego Las M 0:48:54
3 34 Skoroszewski Zygmunt Las M GW 0:54:33

Gmina Winnica – Kobiety

Poz Nr Nazwisko Imię   Las Kat   WYNIK
1 27 Krawczyk Magdalena Lider Winnica K GW 0:52:14
2 52 Pierzchała Ilona   K GW 1:00:27
3 53 Wróblewska Hanna K GW  

Gmina Winnica – mężczyźni

Poz Nr Nazwisko Imię   Las Kat   WYNIK
1 49 Orłowski Michał Las M GW 0:41:39
2 13 Karasiewicz Paweł Lider Winnica   M GW 0:42:01
3 19 Jakubowski Dariusz Lider Winnica M GW 0:44:02

Kategoria OPEN – Kobiety

Poz Nr Nazwisko Imię   Las Kat   WYNIK
1 41 Jankowska Agnieszka Nasielsk Baszta Team   K 0:50:44
2 45 Długołęcka Angelika K 0:51:37
3 4 Wilczyńska Julia MKS Pułtusk   K 0:51:48

Kategoria OPEN – Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko Imię   Las Kat   WYNIK
1 37 Smoliński Rafał KS Przaśnik Przasnysz M 0:35:29
2 24 Żyła Arkadiusz Nasielsk Baszta Team   M 0:40:42
3 22 Dąbrowski Michał M 0:40:50

 

 

Klasyfikacja Generalna
Poz Nr Nazwisko Imię Las Kat WYNIK
1 37 Smoliński Rafał KS Przaśnik Przasnysz M 0:35:29
2 24 Żyła Arkadiusz Nasielsk Baszta Team M 0:40:42
3 22 Dąbrowski Michał M 0:40:50
4 49 Orłowski Michał Las M GW 0:41:39
5 3 Banaszkiewicz Marcin Lider Winnica M 0:41:43
6 13 Karasiewicz Paweł Lider Winnica M GW 0:42:01
7 16 Makowski Mateusz MKS Pułtusk M 0:42:32
8 8 Gotowiec Dariusz Bóbr Tłuszcz M 0:43:35
9 19 Jakubowski Dariusz Lider Winnica M GW 0:44:02
10 28 Jankowski Radek M 0:44:40
11 26 Krawczyk Paweł Lider Winnica M GW 0:45:02
12 1 Ciosek Łukasz Lider Winnica M GW 0:45:12
13 25 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk Baszta Team M 0:45:28
14 36 Śmietański Piotr Nasielsk Baszta Team M 0:46:27
15 35 Dalecki Łukasz M 0:46:28
16 48 Bielski Grzegorz M 0:47:26
17 33 Popławski Krzysiek Reebok Run Crew M 0:47:47
18 47 Warchoł Artur KB im. Piotra Sękowskiego Las M 0:48:54
19 46 Najmoła Piotr Auto Wimar Team M 0:49:29
20 21 Gajewski Mariusz M 0:49:43
21 20 Glinka Karol M 0:49:45
22 10 Rosiński Mariusz M 0:49:50
23 9 Buczek Robert Bóbr Tłuszcz M 0:50:03
24 44 Iżycki Krystian Ciapaki i Głuptaki M 0:50:36
25 41 Jankowska Agnieszka Nasielsk Baszta Team K 0:50:44
26 18 Darkowski Rafał Lider Winnica M GW 0:51:04
27 45 Długołęcka Angelika K 0:51:37
28 6 Rutkowski Janusz M 0:51:42
29 4 Wilczyńska Julia MKS Pułtusk K 0:51:48
30 50 Gawkowski Robert Dax Rowery Legionowo M 0:52:00
31 27 Krawczyk Magdalena Lider Winnica K GW 0:52:14
32 32 Taraszewska Paulina Reebok Run Crew K 0:52:53
33 2 Gredke Robert KB im. Piotra Sękowskiego M 0:53:16
34 7 Kowalczyk Roman M 0:54:13
35 51 Błoński Piotr M GW 0:54:21
36 34 Skoroszewski Zygmunt Las M GW 0:54:33
37 5 Czach Natalia Warszawski Klub Rogatego Morsa K 0:54:37
38 42 Zdunek Edyta Bóbr Tłuszcz K 0:54:47
39 43 Zdunek Waldemar Bóbr Tłuszcz M 0:54:47
40 29 Jakubczyk Edyta K 0:55:04
41 23 Jaskot Roman M 0:55:18
42 11 Lewandowski Zenon SCKS Jurand Ciechanów M 0:55:41
43 31 Pietras Tomasz Nasielsk Baszta Team M 0:56:08
44 17 Makowska Agata K 0:56:23
45 12 Bajer Tomasz Siła Masa Piękno M 0:56:44
46 30 Baranowska Marta KBL Las K 0:57:12
47 14 Kielan Ada Tomaszów Maz. K 0:58:00
48 15 Kielan Damian Tomaszów Maz. M 0:58:00
49 52 Pierzchała Ilona K GW 1:00:27
50 54 Szczepanik Anna Bestie OCR Legionowo K 1:03:43
51 39 Ruciński Jarosław Nasielsk Baszta Team M 1:12:42
52 40 Rucińska Jolanta Nasielsk Baszta Team K 1:12:42
53 38 Burzykowska Justyna Las K 1:16:34
54 53 Wróblewska Hanna K GW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *